Kaip parduoti butą ir gauti geresnę kainą?

2021-04-29
0 Komentarai

Ar verta daryti remontą? Tiesą pasakius, vieno atsakymo nėra. Viskas priklauso nuo objekto vietos, nusidėvėjimo ir prieš kiek laiko yra darytas remontas.

Jeigu parduodamas butas yra miegamajame rajone, senos statybos name, o bute remontas darytas daugiau nei prieš 15 metų – panašu, kad tokiu atveju kosmetinis remontas nepadės, o atliekant rimtesnį remontą investuotų pinigų deja atgausite. Tokiu atveju geriau būtų truputį sumažinti kainą ir parduoti tokį koks jis yra.

PATARIMAS! Jeigu butas yra negyvenamas, išneškite iš buto nereikalingus baldus, daiktus, išvalykite butą ir išvėdinkite. Toks butas labiau atkreips pirkėjų dėmesį.

Kitas pavyzdys – parduodamas butas senamiestyje arba centre. Žinoma, daug kas priklauso nuo paties buto ir vietos, tačiau tokie butai būna nestandartinio išplanavimo ir brangesni nei miegamuosiuose rajonuose.

Tokiu atveju verta apmąstyti kosmetinį remontą, galbūt užteks perdažyti sienas. Jeigu bute yra medinės grindys – jas atnaujinti. Jums tai kainuos kelis tūkstančius, bet parduodamas būstas tikrai sulauks daugiau dėmesio ir galėsite gauti didesnę kainą.

Norite pasitarti? Susisiekime! Pirminė konsultacija – NEMOKAMA